جهش تولید با مشارکت مردم

بازسازی قطعات محفظه احتراق

قطعات محفظه احتراق توربین های گازی معمولا بالاترین دماهای کاری را تجربه می کنند. از این رو بازسازی مناسب آنها از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

بازسازی این قطعات نیز همچون پره های متحرک نیاز به تجهیزات و ماشین آلاتی همچون کوره های گازی، تجهیزات پوشش دهی APS ، تجهیزات جوشکاری، سنگ زنی، تابگیری، مونتاژ و انواع تجهیزات بازرسی اشاره نمود.

 

با اتکا به توانمندی ها و امکانات فوق شرکت قطعات توربین  شهریار تجربه بازسازی قطعات محفظه توربین های زیر را در کارنامه خود دارد:

 

- GE Frame 5001/5002/6001B/9001E
- KWU V93/V94.2
- MHI 701 B/D
- W101/251
- GT11/13
- Hitachi H25

 

 

با توجه به دانش فنی معتبر و تجربه ارزشمند موجود شرکت قطعات توربین شهریار بسیاری از پره های ثابت این توربین ها را برای چهارمین و حتی پنجمین  بار با موفقیت بازسازی نموده است که این امر صرفه جویی قابل توجهی را برای  بهره برداران واحد های نیروگاهی به همراه داشته است.

از جمله دستاوردهای جدید شرکت در سال های اخیر می توان به تدوین تکنولوژی، تجهیز کارگاه، تامین فیکسچرهای مورد نیاز و بازسازی موفقیت آمیز قطعاتMixing Chamber، Inner Casing و Flame Tube توربین V94.2 و Inner Casing توربین V93  اشاره نمود.

همچنین واحد مهندسی و تدوین تکنولوژی شرکت قادر به توسعه و اجرای تکنولوزی بازسازی برای انواع قطعات محفظه احتراق هر نوع توربین گازی زمینی دیگر می باشد.