جهش تولید با مشارکت مردم

قطعات توربین شهریار در یک نگاه

شرکت دانش بنیان قطعات توربین شهریار اولین و بزرگترین ارائه دهنده مستقل خدمات بازسازی قطعات داغ توربین های گازی در خاورمیانه، قابلیت ارائه خدمات فوق را به طور کامل و با بالاترین استانداردهای کیفی و به شکلی قابل اعتماد برای توربین های گازی صنایع نیرو و نفت و گاز را دارا می باشد.
این شرکت به عنوان بازوی توانمند شرکت مادر تخصصی تولید برق حرارتی با بازسازی قطعات گران قیمت توربین های گازی  و بازگرداندن آنها به سرویس به جای تعویض آنها، علاوه بر قطع وابستگی و جلوگیری از خروج ارز از کشور، نقشی کلیدی در کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری مشتریان خود داشته است. سابقه بازسازی بیش از 7000 دست انواع قطعات داغ از طیف گسترده ای از توربین های گازی، شرکت قطعات توربین شهریار را به شریکی قابل اعتماد برای صنایع مختلف نیرو و نفت و گاز تبدیل نموده است.
از سوی دیگر با توجه به وجود بخش قابل توجهی از تجهیزات و دانش فنی تولید انواع قطعات داغ در شرکت، ساخت این قطعات نیز بخش دیگری از رزومه کاری شرکت را به خود اختصاص داده است.
کلیه قطعات بازسازی شده توسط شرکت قطعات توربین شهریار تا 8000 ساعت کارکرد معادل یا 18 ماه پس از تحویل گارانتی می شوند. همچنین شرکت متعهد به ارائه حمایت های فنی لازم در صورت نیاز حین مدت بهره برداری نیز می گردد.
شرکت در راستای توسعه اقتصاد دانش محور سرمایه گذاری قابل توجهی روی واحد های مهندسی و تحقیق و توسعه انجام داده و بر همین اساس از سال 1398 موفق به کسب عنوان "دانش بنیان" از طرف معاونت علمی و فن آوری ریاست جمهوری گردیده است.
شرکت در شهر کرج و در 30 کیلومتری غرب تهران واقع شده و امکان دسترسی مناسب از طریق شبکه گسترده بزرگراهی به سایر نقاط کشور را دارا می باشد.